SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Sibbhults Idrottsförening

Topp 100 matcher Herrar
SpelareMatcherÅr
Stefan Karlsson68487-15
Konrad Persson56056-72,74-75
Milenko Krznaric53891-09
Mikael Thomasson45994-10
Robert Lindekrantz45992-10,14,18
Jonas Olsson43886,88-00,02-04
Markus Nehlin43091-96,00-02,05-09,14
Ola Lundström41599-05,10-20
Rolf Persson41253-68,70-71
Douglas Mattisson41073-90
Pasqualino "Lillen" Cucca41079-99,01,03,06
Ingemar Olsson39759-75
Patrick Freij36789-06
Mats Nehlin34569-70,72-88
Mikael Hermansson33906-20
Andreas Malmberg33592-06
Leif Rydh32776-91
Torsten Svensson32349-62
Sebastian Persson31200-10,16-18
Rolf Nordahl30154-60,63-71
Fredrik Kraft30084-95
Peter Jonsson30097-08
André Johanesson29900-01,07-10,13-20
Alvar Haak29551-63
Lars Karlsson29056-67,75
Gunder Liljekvist27759-67
Jonas Thomasson27476-81,83,85-88
Johan Andersson27084-95
Åke Hansson25761-70,73,76
Johan Axelsson24889-91,93-00,06-07
Emil Stenberg24508-20
Torbjörn Persson24169,71-81
Jan-Åke Petersson24062-70
Mats Hansson23173-77,79-83
Laci Perhot22862-74
Morgan Linderoth22603-07,08-19
Mats Hoff22589-00,02-04
Håkan Bengtsson22277-81,84-87,89
Lars Lindekrantz22168-76
Tedi Juricic22192-00
Morgan Nilsson21173-86
Oliver Malmberg20807-16
Tommy Lund20663-69,71-72,77-78
Dan-Axel Nilsson20080-88
Ove Nilsson19578-83,88-89
Uno Liljekvist19558-61,63,70-71
Sven-Erik Andersson19060, 66-69,72-78
Göran Karlsson18965-69,72-73
Peter Karlsson18781-87
Jens Skarp18589-95,02,05
Peter Olsson18588-90,92,96-98,02
Karl-Axel Hoff18464-70
Jan Olsson17752-60
K-G Eriksson17254-56,61-66
Bertil Viberg16752-62
Jonny Sjögren16669-73,75-78,80-81
Sture Haak16552-62
Filip Levinsson16405-18
Göran Wilhelmsson16473-79,86-87
Andreas Parastatidis15905,09,12-19
Inge Norman15670-76
Bertil Skarp15490-95,99,05
Göran Krafft15462-64,66-72
Hans Erik Westlin15368-76
Sten-Uno Truedsson15253-59
Håkan Blom15179-81,85-88,91
Malte Olsson15069-80
Alf Malmberg14873-85
Johan "Fjoder" Svensson14885-98,01-06
Jan Liljekvist14756-61,70
Lennart Rydh14751-53,55-59,61-63
Jon Lindberg14091-92,94-97,99
Didrik Nilsson13809-14,16,18
Jan-Åke Oskarsson13879-83
Peter Frick13791-93,95-98
Roger Haak13773-74,76-85
Allan Haak13649-55
Torgny Nilsson13581-88,90
Joakim Axelsson13389-94,96-00,07
Arne Bengtsson13155-63
Lars-Olof Lundh13182-90
Harry Jönsson12749-53
Leo Qvarnström12615-19
Linus Dössing11710-15
Oscar Nilsson11708-13
Göte Nilsson11669-75
Thomas Andersson11370-75
Zerny Lundström11270-79
Roland Augustinsson11049-54,56-57,59,61
Hans Nilsson10856-62,64
Leif-Åke Hildingsson10673,75-82
Mikael Nilsson10391-94
Albin Karlsson10216-20
Jamal Ahmad10211-15
Assar Svensson10149-53
Emil Persson-Rydh10102,04-08
Alexandros Tserambidis 9974-82
Benny Nilsson9978-83
Dan Aurell9849-53
Erik Thomasson9814,17-20
 
Våra sponsorer
Mötesplats Färevallen
Guldsponsorer
Silversponsorer
Bronssponsorer